Witamy na stronie Koła Łowieckiego Hubertus 11
30.01.2008 - aktualizacja

po długiej przerwie pokaźna garść aktualizacji, uzupełnione zdjęcia w galerii, uporządkowanie serwisu oraz uczynienie całego serwisu bardziej "przyjaznym" dla wyszukiwarek, odtwarzacz muzyki bezpośrednio na stronie www, i kilka innych drobiazgów .... pozostałe drobiazgi w drodze, niestety noc bywa zbyt krótka :)

pozdrawiam wszystkich użytkowników serwisu - administrator systemu

 
23.12.2007 - ważne ogłoszenie
W dziale ogłoszenia ważny komunikat odnośnie polowania nr 19.
 
11.12.2007 - polowanie
Polowanie zbiorowe na zające w dniu 16.12.2007 roku zgodnie z planem polowań. Obowiązkowe zapisy na polowanie zgodnie z uregulowaniami prawnymi w tym zakresie. W polowaniu mogą uczestniczyć koledzy, którzy wywiązali się z obowiązków wobec koła wynikających z uchwał WZ oraz innych uregulowań prawnych wewnątrz organizacyjnych.
 
25.11.2007 - strzelectwo
w kategorii strzelectwo uzupełniono praktycznie całość materiałów, zostały drobiazgi do uzupełnienia :)
 
25.11.2007 - zwierzyna łowna

w katalogu zwierzyny łownej pojawiły się opisy poszczególnych gatunków, w związku z tym mam do użytkowników serwisu gorącą prośbę, bardzo proszę o ewentualne uwagi na temat opisów, gdyż pochodzą one z Państwa poprzedniej strony, co do galerii zdjęć poszczególnych gatunków to również prosiłbym o nadesłanie na adres info@eyc.pulawy.pl wszelkiego rodzaju fotografii, jeśli takowe posiadacie, gdyż mam dość ubogi zbiór również z poprzedniej wersji strony, który chciałbym poszerzyć oraz wykonać je w stylu bardziej "interaktywnym",

pozdrawiam,

administrator

 
9.11.2007 - dział ogłoszeń

Wszystkich zainteresowanych umieszczeniem ogłoszenia proszę o przesłanie go w formie elektronicznej (email) na adres info@eyc.pulawy.pl, po uzgodnieniu treści zostanie ono umieszczone w odpowiednim dziale. Jestem w trakcie kończenia modułu umieszczania ogłoszeń bezpośrednio ze strony.

Administrator systemu. 

 
9.11.2007 - ważne :)

W sumie od tego powinienem jako twórca layout'u strony i jej, jak na razie jedyny administrator zacząć.

Zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich przeglądających stronę o przekazywanie ewentualnych uwag na adres: info@eyc.pulawy.pl. Jeśli znajdą gdzieś Państwo błąd w materiałach ukazujących się na stronie lub czegoś brakuje proszę o informację na ten temat, ewentualnie o przekazanie tej informacji Panu Zbigniewowi Przewłoce, który "zmusza" :) mnie do intensywnej pracy nad Państwa stroną.

Ze swojej strony najmocniej przepraszam, za pewne opóźnienia w uzupełnianiu materiałów, zapewniam, że będą one uzupełniane w miarę moich skromnych możliwości.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich użytkowników.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 57 - 63 z 67
Start